Голова Львівської облдержадміністрації анонсував монетизацію пільг у транспортній сфері (відео)

14:58 11 лютого 2015 р.


Фото: dt.ua

Голова Львівської ОДА Олег Синютка заявив у середу: «Ще б одну річ, яку я хотів в умовах децентралізації, як експеримент, провести на території Львівщини, і про це говорили з міністром соціальної політики – це монетизація пільг у транспортній сфері».

Голова Львівської облдержадміністрації заявив сьогодні, 11 лютого, в ході розширеного засідання Кабміну: «Ще б одну річ, яку я хотів в умовах децентралізації, як експеримент, провести на території Львівщини, і про це говорили з міністром соціальної політики – це монетизація пільг у транспортній сфері. Я думаю, що ця річ вже перезріла, і ми сьогодні готові до того, щоб на території Львівщини провести такий експеримент». 

Телеканал «112 Україна», якипй передає цю заяву Олега Синютки, додає також: «Крім того, він запевнив президента, що галичани не є прихильниками федералізації»


Відео: «112 Україна»,

dailylviv.com

До теми

17:34 18 вересня 2021 р.

Архбудконтроль за спорудженням будинків заввишки до 100 м передадуть органам місцевого самоврядування

Таку домовленість Всеукраїнська асоціація громад закріпила у рамках меморандуму з новою Державною інспекцією архітектури та містобудування України (ДІАМ), яка замінила ліквідовану ДАБІ.

Рубрика: Економіка

09:55 18 вересня 2021 р.

Туроператори з Саудівської Аравії, Азербайджану, Узбекистану, Туреччини та Німеччини зацікавлені возити туристів на Львівщину

«Ми позиціонуємо Львівщину як територію здорового та активного відпочинку. Карпатське повітря, мінеральні води здравниць, сучасні медичні центри, де працюють висококваліфіковані медичні працівники, поза сумнівом, це все зцілює організм. До наших фахівців все частіше приїжджають з-за кордону на лікування, а це означає, що вітчизняна медицина зробила крок уперед".

Рубрика: Економіка

22:31 17 вересня 2021 р.

Львівська область потрапила у шістку областей, де споживають найменше риби

У 2020 році рівень споживання риби та рибних продуктів в Україні склав 12,4 кг на одну особу. Загалом протягом минулого року фонд споживання риби та рибних продуктів становив 517,4 тис. тонн.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу