ФОПи, які до 15 грудня подадуть заяви, одержать допомогу на малих дітей

14:48 25 листопада 2020 р.

Кабмін ще раз, як це було навесні-влітку, обіцяє по 2 тисячі гривень на кожну дитину у віці до 10 років.

Фізичні особи підприємці (ФОПи), які на період карантину обмежили свою роботу, отримають виплати на забезпечення дітей. Рішення про це було ухвалив уряд 25 листопада. Кошти отримають підприємці, які мають в родині дитину віком до 10 років. Сума виплати на одну дитину складатиме 2 тисячі гривень. Програма буде діяти з 1 листопада по 31 грудня цього року. 

Міністр соціальної політики Марина Лазебна розповіла, що така програма соціального захисту уже працювала у травні-серпні цього року. Тоді виплати отримали 87 тисяч підприємців для понад 115 тисяч дітей. Тож заявки, які були подані у травні-серпні за цією програмою, будуть подовжені автоматично. 

Нові підприємці, які хочуть скористатися такою програмою підтримки, зможуть звернутися за її призначенням із заявою і необхідними документами до 15 грудня 2020 року. 

Загальне фінансування для українських родин за цією програмою до кінця року складе близько 1 млрд грн. Фінансування такої програми буде здійснене за рахунок Фонду по боротьбі з COVID-19.

Найближчим часом до парламенту буде подано законопроєкти, що передбачають підтримку населення і бізнесу, які постраждали від посилення карантину. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у відеозверненні.

Протест мікропідприємців (ФОП) Львівщини «Право на працю»

Підприємці Львівщини повідомили, які міжнародні траси будуть перекриті

dailylviv.com

До теми

20:46 19 січня 2021 р.

Повний аудит тарифів: перевірятимуть від газу до евакуації авто

Володимир Зеленський доручив заступнику керівника Офісу Президента Кирилу Тимошенку, відповідальному за регіональну політику, зробити повний аудит тарифів у Києві та в усіх областях України.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу