Протест мікропідприємців (ФОП) Львівщини «Право на працю»

Акція

22 вересня 2020 р. 10:00

біля Львівської облдержадміністрації, вул. Винниченка, 18

  • 0
  • 1

Уже рік триває боротьба підприємців України з пролобійованими великим бізнесом законами 128-ІХ та 129-ІХ, що знищують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності та залишають без права на існування 5 млн громадян України. 

Проведені кілька десятків акцій протесту у всій Україні, на жаль, не були почуті. 

Лише багатотисячний всеукраїнський мітинг 16 вересня приніс перші результати. 

1.Відбулася зустріч з Головою Верховної Ради Дмитром Разумковим, який видав розпорядження податковому комітету винести на розгляд законопроєкти 3853-1(2) та 3993 - про захист спрощеної системи оподаткування.

2.Був підписаний меморандум про підтримку зазначених законопроєктів з головами п*яти фракцій, представлених у ВР. Усі вони публічно, зі сцени, оголосили про підтримку цих законопроєктів 100% голосів депутатів своїх фракцій

3.17 вересня у Львові відбулася зустріч з Президентом Володимиром Зеленським, який публічно пообіцяв проаналізувати критичну ситуацію і ознайомитись із законопроєктами.

22 вересня під ЛОДА підприємці збираються для того, щоб почути звіт Голови ОДА про реакцію Президента та передати через Голову ОДА нагадування Президенту про обіцяну зустріч з представниками  #SaveФОП, яка була анонсована рік тому, але, на жаль, досі не відбулася.

Також Голові ОДА буде передане звернення з вимогою недопущення утисків прав підприємців під час карантину. 

Основною вимогою протестувальників до Львівської обласної ради буде вимога про ухвалення звернення депутатів ЛОР до центральної влади щодо термінового розгляду законопроєктів 3853-1(2) та 3993.

Підприємці обурені небажанням влади вести діалог зі своїми громадянами та готові до рішучих дій. Мікропідприємці наголошують на тому, що боротимуться за своє право на працю, гарантоване Конституцією України, і не дозволять нахабно та цинічно знищити паростки підприємництва в Україні.

Усі підприємці готуються до акції під Верховною Радою, яка відбудеться у найближчі тижні.  

Захід у Львові відкритий для преси. 

DailyLviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу