Евакуатори у Львові забиратимуть автівки, припарковані біля сміттєвих контейнерів

17:20 24 лютого 2023 р.

Фото до новини

За правилами, зупинка і стоянка ближче 5 м від контейнерних майданчиків та/або контейнерів для збирання побутових відходів заборонена.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

Як розповідають в управлінні з питань поводження з відходами, однією з гострих проблем, з якою стикаються практично кожного дня перевізники ТПВ, є паркування приватних машин біля сміттєвих контейнерних майданчиків. Адже через такі автомобілі сміттєвози не можуть під’їхати, щоб забрати сміття. В управлінні наголошують, оскільки паркування біля сміттєвих контейнерів заборонено Правилами дорожнього руху, на власників цих авто буде накладено адміністративне стягнення, або ж транспортний засіб евакуюють на спеціальний майданчик.

Власники авто повинні розуміти, що, припаркувавшись біля контейнерного майданчика, вони порушують Правила дорожнього руху, відповідно до яких зупинка і стоянка ближче 5 м від контейнерних майданчиків та/або контейнерів для збирання побутових відходів заборонена.

Власників транспортних засобів закликають не паркувати свої авто біля контейнерних майданчиків, щоб забір ТПВ відбувався відповідно до затверджених графіків. У випадку порушення, на власника транспортного засобу буде накладено адміністративне стягнення, якщо ж власника не зафіксують, такий транспортний засіб буде евакуйовано на спеціальний майданчик.

У Львові збільшили вартість евакуації автомобіля-штрафника

Як у Львові збільшують штрафи за неправильне паркування автомобілів

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів