Дорогу до дитячної лікарні на вулиці Орлика відремонтують

13:45 28 вересня 2022 р.

Фото до новини

Ця вулиця до кінця року має бути відкрита для проїзду. Львів'яни вже можуть перевіряти, що було зроблено досі.

На вул. П. Орлика тривають ремонтні роботи. Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», на замовлення якого проводиться ремонт, роботи тривають на останньому відрізку вулиці – від вул. Мазепи, до будинку №2. Зараз підрядна організація ТзОВ «Онур» облаштовує конструктивні шари дорожнього одягу. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

«Зараз виконуються роботи з влаштування конструктивних шарів дорожнього одягу з піску та щебню, влаштування бордюрів. Вже облаштовано 2600 м2 дорожнього полотна.  До кінця року ремонт має бути завершений і вулиця буде відкрита для проїзду», - повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

За інформацією підприємства, станом на сьогодні на ділянці від буд. №2 вул. П. Орилика до вул. Г. Мазепи виконано такі роботи:

Влаштування каналізаційного колектора - 296 м п.

Влаштування камер колектора – 12 шт.

Влаштування дощоприймальних колодязів – 11 шт

Влаштування футлярів під зовнішнє освітлення – 290 м п

Влаштування дорожніх корит – 2890 м2

Влаштування конструктивних шарів дорожнього одягу з піску та щебеню - 2600 м2

Влаштування бордюру — 45 м п.

Нагадаємо, проєкт ремонту вул. Пилипа Орлика розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку» у 2019 р. Проєктом передбачено розширення проїзної частини з влаштуванням нового асфальтобетонного покриття з однією смугою для руху в кожному напрямку, влаштування тротуарів та велосипедної інфраструктури (велосмуг та велопереїздів), облаштування паркувальних місць для автомобілів вздовж вулиці, облаштування зупинки громадського транспорту та влаштування сміттєвого майданчика, влаштування підпірної стінки поблизу лікарні. Реконструкція водопровідних та каналізаційних мереж, зовнішнього освітлення та мереж електропостачання. Також проєктом передбачені умови безперешкодного і зручного пересування маломобільних груп населення. Влаштування благоустрою території (знесення аварійних дерев і насадження новими).

У Львові відкривають частину вулиці Шевченка для руху

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини