Чому рахунки за світло зросли, якщо електрики майже немає: роз'яснення Львівобленерго

16:13 30 січня 2023 р.

Фото до новини

Аби допомогти енергосистемі України та отримувати менші платіжки за спожиту електроенергію, жителів Львівщини закликають не користуватись потужними енергоприладами без потреби.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

Від початку застосування графіків відключень споживання електроенергії на Львівщині зменшилось лише від 10 до 20%. У Львівобленерго розповіли, які фактори на це впливають: 

  • Після відключень, коли є світло, споживачі максимально використовують електроенергію, вмикають всі енергозатратні прилади, незважаючи на прохання енергетиків зменшити споживання.
  • Деякі енергозатратні прилади, як от бойлери та холодильники, у перші години після відновлення споживають більше електричної енергії, ніж у стабільному робочому режимі.
  • Через холодну погоду і низьку температуру вдома люди догрівають помешкання електричними обігрівачами в час, коли подають електроенергію.
  • Значні витрати електроенергії спричиняють залишені на зарядку в нічний час акумулятори або інші альтернативні потужні джерела живлення, а також ліхтарі, повербанки.

Таким чином, загальний обсяг споживання у більшості помешкань не змінився, відповідно не змінився і розмір рахунків.

Аби допомогти енергосистемі України та отримувати менші платіжки за спожиту електроенергію, Львівська ОВА закликає всіх бути відповідальними та не користуватись потужними енергоприладами без потреби. Особливо одразу після подачі електроенергії, а також у пікові години: вранці (7:00-11:00) та ввечері (17:00-23:00).

НКРЕКП оштрафувала Львівобленерго

Чому на Львівщині продовжує діяти графік погодинних вимкнень електроенергії

ДТЕК зі січня розпочав імпорт електроенергії з ЄС

Чи вистачить газу і вугілля для закінчення опалювального сезону: Кабмін назвав цифри

Укренерго відновило лінію 330 кВ: що це дало

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини