Укренерго відновило лінію 330 кВ: що це дало

13:37 24 січня 2023 р.

Фото до новини

Споживання електроенергії - на рівні понеділка. Виробництво електроенергії незначно збільшилось. Дефіцит потужності залишається суттєвий.

Про це інформує Укренерго, пише Dailylviv.com.

"Унаслідок російських ракетних та дронових атак пошкоджені електростанції (генерувальні потужності) та високовольтна мережа. Остання атака росіян 14 січня завдала суттєвих пошкоджень декільком енергоблокам теплових електростанцій. Виробництво електроенергії на електростанціях, які працюють, не може повністю покрити споживання.

До всіх обленерго доведені ліміти споживання, які діють упродовж доби. Нагадуємо, кожне обленерго у своєму регіоні складає графіки планових погодинних відключень, які мають забезпечувати споживання області на рівні доведеного ліміту. Перевищення лімітів призводить до ризиків створення аварійних ситуацій в енергосистемі. Тому для їх попередження застосовуються аварійні вимкнення.

Завдяки тому, що «Укренерго» відновило лінію 330 кВ, збільшилась надійність видавання потужності однієї з електростанцій на південному сході країни",- йдеться в повідомленні.

Укренерго не збільшило ліміт електроенергії для Львівщини

На Львівщині екстрено запровадили аварійні вимкнення, - Львівобленерго

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів