Менше світла: в аварійний ремонт виведено один з блоків на ТЕС, - Укренерго

11:34 21 січня 2023 р.

Фото до новини

Споживання електроенергії: на рівні вчорашнього дня. Виведений в аварійний ремонт один з блоків на тепловій електростанції, що зменшило загальні обсяги виробництва електроенергії. Дефіцит потужності є суттєвим.

Про це інформує Укренерго, пише Dailylviv.com.

Причиною дефіциту, як зазначають в Укренерго, є пошкоджені електростанції (генеруючі потужності) та високовольтна мережа внаслідок російських ракетних та дронових атак . Остання атака росіян 14 січня завдала суттєвих пошкоджень декільком енергоблокам теплових електростанцій.

"Обмеження споживання: через зменшення загального виробництва електроенергії до всіх обленерго доведені знижені ліміти споживання на всю добу. Нагадуємо, кожний обленерго у своєму регіоні складає графіки планових погодинних відключень, які мають забезпечувати споживання області на рівні доведеного ліміту. Перевищення лімітів призводить до ризиків створення аварійних ситуацій в енергосистемі. Тому для їх попередження застосовуються аварійні відключення",- йдеться в повідомленні.

Також повідомляють, що в прифронтових районах Донеччини є пошкодження  у мережах оператора системи передачі.

Укренерго нагадує, енергосистема України вже пережила 12 ракетних атак ворога та 14 ударів БПЛА по енергооб’єктах. Крім цього, понад 10 ГВт основних встановлених потужностей наразі недоступні українській енергосистемі і знаходяться під контролем ворога. Це найбільша в Україні та Європі Запорізька АЕС, Запорізька ТЕС, Луганська ТЕС, Вуглегірська ТЕС, Каховська ГЕС. Крім цього, на тимчасово окупованих територіях півдня також знаходиться і більшість вітрових та сонячних електростанцій. Також зазначимо, що крім АЕС, решта електростанцій – це ключові регулюючі потужності. Саме вони забезпечують покриття споживання у пікові ранкові та вечірні години, де наразі найбільший дефіцит.

Компанія Козицького на Львівщині додала в енергосистему ще один мегават

Снігопад знеструмив майже сотню населених пунктів Львівщини: повністю і частково

Повітряна тривога, графік вимкнень, евакуація: Козицький повідомив про головне за добу

Укренерго встановило для Львівщини два ліміти споживання електроенергії

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів