Автоматизована система Держгеокадастру відновлює роботу

09:53 27 травня 2022 р.

Для відновлення доступу до відомостей ДЗК сертифікованим інженерам-землевпорядникам необхідно звертатися до Держгеокадастру

Про це повідомила пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

За інформацією Держгеокадастру відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 2022 р. № 564 «Деякі питання ведення та функціонування Державного земельного кадастру в умовах воєнного стану» надання доступу до Державного земельного кадастру користувачам, які мали такий доступ до 24 лютого 2022 року здійснюється за рішенням Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на підставі звернень таких користувачів.

Відтак, для поновлення доступу до Державного земельного кадастру сертифіковані інженери-землевпорядники та сертифіковані інженери-геодезисти повинні подати до Держгеокадастру заяву про відновлення такого доступу. Заява може бути подана  у довільній формі.

«Відновлення роботи Державного земельного кадастру під час воєнного стану в Україні є вкрай важливим, а робота всіх користувачів з доступом повинна бути якісною та без порушень, адже  від цього залежить захист відомостей щодо прав як фізичних та юридичних осіб, так і держави в цілому», - зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Тетяна Гетьман. 

На Львівщині в умовах воєнного стану взяли в оренду 240 га сільгоспземлі: де найбільше

dailylviv.com

До теми

23:06 13 серпня 2022 р.

В'їзд у пішохідну зону Львова коштуватиме дорожче, а перебування буде коротшим

Виконавчий комітет ЛМР вніс зміни до Положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини м. Львова, обмеженої пр. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. А. Міцкевича. Відтак, транспортні засоби категорії «Г» зможуть перебувати у центральній частині міста лише до 09.00 год. Рішення вступає в дію з 1 вересня цього року.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу