Держгеокадастр у Львівській області опрацював понад 29 тисяч заяв із 32-х, одержаних у 2021 році

14:26 5 березня 2021 р.

Фото до новини

Майже всі заяви надійшли за допомогою онлайн-сервісів Держгеокадастру.

Упродовж 2021 року державними кадастровими реєстраторами територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстровано 19 873 земельні ділянки в Національній кадастровій системі. Майже всі заяви надійшли за допомогою онлайн-сервісів Держгеокадастру.

Про це повідомляє Урядовий портал, пише Dailylviv

Загалом у 2021 році до територіальних органів Держгеокадастру у Львівській області надійшло понад 32 тис. заяв про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру опрацювали понад 29 тис. заяв, або 93% від їх загальної кількості.

Окрім цього однією з найпопулярніших послуг залишається видача витягу із Державного земельного кадастру. Загалом по області цього року опрацьовано понад 7,5 тис. (7555) заяв про видачу таких витягів.

Від початку цього року експертами Головного управління Держгеокадастру Львівської області прийнято до опрацювання з інших областей 4244 проєкти землеустрою. Із цієї кількості, позитивно розглянуто 3500 (82,5%) проєктів землеустрою.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів