На Львівщині в умовах воєнного стану взяли в оренду 240 га сільгоспземлі: де найбільше

22:14 13 травня 2022 р.

Фото до новини

На території області в умовах воєнного стану уклали та зареєстрували перші договори оренди землі щодо 23 сільськогосподарських ділянок, площею понад 240 га.

Про це зазначають в департаменті агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації, пише Dailylviv.com. 

Слід відзначити Ходорівську громаду, яка передала в оренду та зареєструвала договори щодо 20 ділянок, площею понад 190 га.

Нагадаємо, що 7 квітня набрав чинності Закон України, який скасував проведення земельних торгів щодо прав оренди та спростив процедуру передачі в користування комунальних земель сільськогосподарського призначення. Також за цим законом дозволено передавати в оренду ділянки постійними користувачами (окрім державних та комунальних підприємств) та передавати права землекористування без згоди власника ділянок. 

Реєстрацію таких договорів здійснюють районні військові адміністрації.

«Закликаємо органи місцевого самоврядування та аграріїв до активної комунікації, адже в умовах війни одним із важливих завдань є забезпечення продовольчої безпеки держави, відтак, необхідно як найшвидше передати в оренду вільні земельні ділянки сільськогосподарського призначення аби аграрії Львівщини мали змогу залучити ці землі до сільськогосподарського обороту та наростити обсяги валового виробництва», - підкреслила директорка департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман

Завтра у центрі Львова відкриють фермерський ярмарок

Сьогодні на Львівщину прибуде перша партія гуманітарної насіннєвої картоплі з Франції

Оренда землі на Львівщині подорожчала у понад 4,5 раза

 

На Львівщині цьогоріч надактивно продавали право оренди земельних ділянок

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів