Аварійно-ремонтні роботи: при - 17 градусах рф повторно обстріляла енергооб’єкти на сході

12:01 7 грудня 2022 р.

Фото до новини

Станом на 11:00 7 грудня продовжується поетапне відновлення енергосистеми після ракетної атаки.

На атомних  станціях триває процес завантаження блоків, які відключались через пошкодження електромереж,  до планових показників. 

Про це інформує Укренерго, пише Dailylviv.com.

Зберігається складна ситуація на сході країни – ворог вчора ввечері повторно обстріляв одразу кілька об’єктів енергетичної інфраструктури, в той час, як температура в цьому регіоні досягла позначки - 17С. Наразі тривають цілодобові аварійно-ремонтні роботи. 

Також ремонтні бригади працюють над ліквідацією наслідків ракетної атаки в Київській та Одеській областях, налагоджують  електропостачання регіонів за резервними схемами. 

В енергосистемі все ще є суттєвий дефіцит, всім обленерго доведено ліміти споживання електроенергії. На жаль, вже є регіони, де перевищено ліміти споживання, тому застосовано режим аварійних відключень. Для отримання точної інформації по окремому регіону рекомендуємо стежити за повідомленнями операторів системи розподілу (обленерго). Перелік обленерго можна знайти за посиланням

Це вимушений крок, застосований для збереження балансу в енергосистемі. Залежно від того, як буде відновлюватись виробництво електроенергії, ліміти на її споживання теж будуть змінюватись.

Набирають потужності атомні енергоблоки, які дозволять скоротити дефіцит в енергосистемі, - міністр

Поляків закликали економити електроенергію. Пообіцяли бонус

На Львівщині запровадили дві черги графіка погодинних вимкнень електроенергії

День-два потрібні, щоб відновити рівень виробництва електроенергії в системі, - Кудрицький

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів