11:48 1 вересня 2021 р.
З глибини від 8 до 47 метрів.
Львівський національний аграрний університет, який розташований у м.Дубляни Львівської області, у серпні ц.р. одержав від Державної служби геології і надр України спеціальний дозвіл терміном на 5 років на дослідно-промислову розробку родовища питних підземних вод на ділянці м.Дубляни, с.Стронятин, с.Ситихів, с. Малі Підліски колишнього Жовківського, а тепер Львівського району. Про це повідомляє Dailylviv.com з посиланням на Державну службу геології і надр України.
Міністерство екології і довкілля у грудні минулого року цей дозвіл погодило.
Роботи з пошуку і видобутку питних підземних вод університет зобов'язався вести за недержавні кошти.
Дублянська та Ситихівська свердловини питних підземних води за своїм складом є гідрокарбонатні кальцієві або натрієві з мінералізацією 0,7-1,1 г/дм куб, іноді з підвищеним вмістом заліза.
Дублянська ділянка має експлуатаційні дебіти 432-576 м куб води за добу, а Ситихівська - 144-2895 м куб за добу.
Нормативно-розрахункова потреба м.Дубляни у воді становить 1580 м куб за добу.
Нагадаємо, що у травні цього року міський голова Львова Андрій Садовий обіцяв, що мешканці міста Дубляни, яке тепер є частиною Львівської територіальної громади, можуть вже до кінця року безперебійно отримувати чисту питну воду. Мер також аносував реконструкцію школи, ремонт лікарні і будівництво басейну. Для того, щоб львівська вода потрапила в Дубляни, треба добудувати ділянку магістрального водогону - близько 3,5 км.
Сьогодні водопостачання у Дублянах надає мешканцям місцевий Львівський національний аграрний університет. На якість цієї води люди нарікають.
Тепер постає питання: хто швидше напоїть Дубляни: Львівська МТГ чи аграрний університет?
Аварія на водогоні: частина Личаківського району отримує менше води. Перелік вулиць