Зсув ґрунту у Львові: Ензим вирубав дерева та не влаштував тимчасових кріплень, - мерія

13:14 15 квітня 2021 р.

Фото до новини

Пошкодження хідника на вул. Личаківській сталося через будівельні роботи, які проводить ПрАТ «Компанія Ензим». Зараз компанія розробляє заходи для укріплення схилу та унеможливлення наступних зсувів, після чого пошкоджений хідник і огорожа будуть відновлені.

Про це повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, пише Dailylviv.

«ПрАТ «Компанія Ензим» ще в лютому, будуючи підпірну стінку на своїй території, забагато «зайшла» в схил: вирубали дерева, земляні роботи проводили без влаштування тимчасових кріплень та без відповідних заходів з інженерного захисту території від зсувів та обвалів. Як наслідок, відбувся зсув великої частини ґрунту.

На початку березня на місце виїхали представники ЛКП «Львівавтодор» і мерії, зафіксували зміщення ґрунту з частині хідника, його руйнування та повідомили про це «Компанію Ензим».

Зараз підприємство розробляє заходи для зміцнення схилу і унеможливлення зсувів ґрунту. Після цього будуть проведені роботи з відновлення хідника та відновлення огорожі», - розповів Андрій Білий.

У Львові визволяли з крана водія-оператора

У Львівському районі стіна привалила чоловіка. На місці НП працювало 13 рятувальників

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів