З 6 квітня громадський транспорт Львова працює в режимі спецперевезень

15:13 6 квітня 2020 р.

Прпав на проїзд мають лише працівники медичних установ, продуктових магазинів, банків, сфери енерго- і водозабезпечення, працівники соціальних служб, прокуратури та інших установ, які передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 2 квітня № 255.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 квітня № 255 та рішення міської комісії з питань ТЕБ і НС, від сьогодні громадський транспорт Львова розпочинає працювати в режимі спецперевезень.

Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, визначений перелік категорій працівників, які мають право на проїзд. Однак пасажири мають мати посвідчення або довідку з місця роботи, які засвідчуватимуть право на проїзд у спецтранспорті.

«Від сьогоднішнього дня весь громадський транспорт переходить в режим спецперевезень. Це означає, що у транспорті будуть перевозити лише певну категорію громадян — це працівники сфер, які забезпечують життєдіяльність міста. Зокрема, це працівники медичних установ, продуктових магазинів, банків, сфери енерго- і водозабезпечення, працівники соціальних служб, прокуратури та інших установ, які передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 2 квітня № 255.

Водії і пасажири спецтранспорту повинні бути у засобах особистого захисту — це респіратори, маски.

У транспорті можуть перевозити таку кількість пасажирів, скільки сидячих місць у транспорті.

Також ми зобов’язали керівників тих установ, працівники яких можуть їздити громадським транспортом, надати працівникам посвідчення або довідки, які засвідчують, що працівники працюють на даних підприємствах. Якщо це довідка, то вона має бути підписана керівником і з мокрою печаткою. Відповідальність за наявність довідки несе пасажир. Поліція буде перевіряти пасажирів громадського транспорту щодо того, чи вони мають право на проїзд, тому пасажири мають надати документ, який засвідчує підставу на проїзд в транспорті", — розповіла Ірина Маруняк.

Отож, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, у громадському транспорті можуть їздити працівники закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують:

охорону здоров’я,

продовольче забезпечення,

урядування та надання найважливіших державних послуг,

енергозабезпечення,

водозабезпечення,

зв’язок та комунікації,

фінансові та банківські послуги,

функціонування інфраструктури транспортного забезпечення,

сфери оборони,

правопорядку та цивільного захисту,

об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл.

За умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів в міському електричному (трамвай, тролейбус) та автомобільному транспортному засобі, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

Як повідомила Ірина Маруняк, у транспорті буде розміщено перелік категорій осіб, яким дозволено їхати у спецмаршрутах. Штраф за порушення умов карантину від 17 до 34 тис грн.

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину, запроваджених Кабінетом Міністрів постановами №211 та №255 з 6 квітня 2020 року, яке Урядовий портал розіслав у медіа.

У Львові також всім хворим на ГРЗ або пневмонію робитимуть ПЛР-діагностику.

У Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні 66 з підозрою на COVID-19. 

Карантин синхронізує діяльність Львова із сусідніми населеними пунктами.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/city/transport/278106-vid-sohodni-hromadskyi-transport-lvova-pratsiuie-v-rezhymi-spetsperevezen

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

10:58 28 жовтня 2020 р.

Багатоповерхівка замість скверу: суд дозволив будівництво на вулиці Горбачевського

Львівський окружний адміністративний суд відновив дію містобудівних умов та обмежень на будівництво Карпатським відділенням інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАНУ багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Горбачевського, 19 у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу