Війна може вийти за межі сходу і півдня - командувач

19:12 26 листопада 2023 р.

Фото до новини

Зараз відбувається війна ресурсів. Російська Федерація отримує ресурси за допомогою вісі зла – це Північна Корея, Іран. А Україна за допомогою західних партнерів.

Про це в інтерв'ю ABC News повідомив командувач Об'єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв, пише DailyLviv.com.

Він вважає, що війна РФ проти України може знову вийти за межі сходу і півдня країни, якщо Росія продовжить нарощувати виробництво озброєнь і технологічно вдосконалюватися за допомогою своїх союзників, а допомога Україні буде зменшуватися з боку західних партнерів.

"Ми розуміємо, що зараз відбувається війна ресурсів. Російська Федерація отримує свої ресурси за допомогою вісі зла – це Північна Корея, це Іран. А ми за допомогою наших партнерів, отримуючи від них засоби протиповітряної оборони, протистоїмо Російській Федерації їхніми ресурсами.

Треба розуміти, що скорочення допомоги дійсно вдарить по нашій обороноздатності. Але ми будемо боротися тим, що маємо".

Як пише ABC News, з початку повномасштабного вторгнення Україна успішно не дала Росії окупувати більшість своїх територій, причому битви за Харків і Херсон стали двома великими перемогами Збройних сил України.

Але останній контрнаступ на півдні наразі приніс незначні здобутки за понад п’ять місяців, слугуючи найбільшим доказом того, що війна змінилася після перших успіхів України. Росіяни адаптують і вдосконалюють свою тактику, використовуючи більш досконалу зброю, як-от безпілотні літальні апарати-камікадзе Lancet і дистанційне мінування за допомогою реактивних снарядів РСЗВ, водночас сильно покладаючись на свою перевагу в повітрі на лінії фронту та в окупованих районах.

За даними розвідки ВПС України, за останні два місяці Росія випустила понад 800 безпілотників над територією України, тримаючи в запасі близько 870 крилатих і балістичних ракет для масштабних атак на енергетичну інфраструктуру країни.

"Технологія має вирішальне значення. Ціль, на яку за старими радянськими технологіями потрібно було витратити 100 снарядів, за західних технологій потрібно набагато менше, і вона вимірюється цифрами до десяти, тому технологія завжди переважує кількість. І я ще раз підкреслю, що ця допомога для нас дуже і дуже важлива", – сказав Наєв.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів