Українці у Польщі не можуть отримати Карту побиту

15:59 14 лютого 2024 р.

Фото до новини

Мова про втрату можливості працювати в Польщі та можливе закриття центрів тимчасового розміщення.

Про це інформує InPoland, пише DailyLviv.com.

Українці, які проживають у Польщі, зазнають складнощів при отриманні карт побиту. Український фонд висловлює попередження щодо можливого скасування чинного закону, що може мати серйозні наслідки для українців.

Мова про втрату можливості працювати в Польщі та можливе закриття центрів тимчасового розміщення. Зазначається, що такі зміни можуть порушити стабільність та забезпеченість українських мешканців Польщі.

Черги на отримання довідок є навіть серед тих, хто вже має дозвіл на проживання, але потребує оновлення. Крім того, через невизначеність щодо майбутнього законодавства українці стають жертвами шахраїв, які обіцяють допомогти їм розв'язувати проблеми.

Читайте також: У Польщі переглянуть соціальні виплати українцям

Український фонд активно виступає за внесення змін до законодавства, щоб розширити кількість осіб, які мають право отримати посвідку про постійне проживання в Польщі, щоб полегшити ситуацію для українців.

Натомість Об’єднання українців у Польщі вимагає, щоб іноземці, які легально працюють, мали змогу голосувати на виборах до органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, у Польщі оголосили терміни продовження легального перебування громадян України зі статусом UKR: вони значно коротші, ніж очікувалося.

Читайте такожСкільки заробляють українці в Польщі — дослідження

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів