Українські війська прорвали оборону у Вербовому і посилюють прорив, - генерал ЗСУ

16:18 23 вересня 2023 р.

Фото до новини

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський повідомив західним ЗМІ, що українські воїни прорвали оборону у Вербовому Запорізької області.

Про це інформує CNN, пише Dailylviv.com.

Генерал, який очолює контрнаступ України вздовж південної лінії фронту, каже, що його сили прорвали оборону у південному селі Вербове і прогнозує ще більший прорив.

«На лівому фланзі [біля Вербового] ​​ми маємо прорив, і ми продовжуємо просуватися далі», — сказав Олександр Тарнавський старшому міжнародному кореспонденту CNN Фредеріку Плейтгену під час інтерв’ю в п’ятницю, хоча він визнав, що його війська рухаються повільніше, ніж очікувалося.

Останніми тижнями українські сили стверджували, що проникли на «першу лінію» російських опорних пунктів у Запорізькій області, що свідчить про те, що Київ наближається до розгалуженої мережі укріплених окопів Москви вздовж південного фронту.

Але призначені Росією чиновники в окупованому Запоріжжі дали іншу картину бойових дій. CNN не може перевірити звіти з поля бою жодної зі сторін. Однак аналіз доступних відео з відкритих джерел свідчить про те, що деякі українські підрозділи перетнули важливий рубіж російської оборони біля Вербового.

На початку вересня українські війська заявили, що зайняли село Роботине і просуваються на схід у напрямку села Новопрокопівка. Солдати сказали, що вони очікують битв за контроль над височинами на південь і схід від села, Вербове знаходиться за кілька миль на схід від Роботина.

Відважні українські війська проривають міцно укріплені рубежі російської армії, - Остін на засіданні Рамштайн

Контрнаступ йде швидше, ніж запроваджують нові санкції, - Зеленський

Контрнаступ триватиме навіть у холоді, вогкості та багнюці, - Буданов

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів