У Рудному мешканці через саморобну канаву спускали стічні води у заказник

16:06 28 березня 2023 р.

Фото до новини

У заказнику «Лісопарк Рудно» виявили канаву, якою спускали у ліс стічні води.

Матеріали про факт забруднення лісопарку скеровано в правоохоронні органи.

Про це інформує департамент містобудування Львівської міської ради, пише Dailylviv.com.

«У Рудному власники кількох домоволодінь на вул. Лісній облаштували собі канаву, якою стічні води спускали у лісопарк. Не спинив горе-господарів навіть той факт, що ця територія віднедавна має статус природно-заповідного фонду.

Про цей факт одразу ж повiдомили Державну екологічну інспекцію у Львівській області. Оглянувши земельну ділянку на вул. Лісній, екологи підтвердили витікання невідомої речовини помутнілого кольору з-під землі навпроти будинковолодінь та взяли проби ґрунтів.

Результати вимірювань показників складу та властивостей ґрунтів показали перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин (сульфатів) та відносно контрольної проби (амонію, фосфору).

Оскільки ці порушення були виявлені на особливо цінних землях, до яких, відповідно до Земельного кодексу України, належать землі лісового заказника місцевого значення «Лісопарк Рудно», відповідні матеріали Державна екологічна інспекція у Львівській області скерувала у Залізничний відділ поліції. Тож тепер оцінку діям недобросовісних руднівчан даватимуть правоохоронці», - зазначили у департаменті містобудування ЛМР.

"Нафтусю" і "Східницьку" на Львівщині рятують від забруднення стічними водами

На Львівщині виявили витік стічних вод

Стічні неочищені води з каналізаційної труби потрапили в річку на Львівщині

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини