У Львові склали 2399 вимог і 552 протоколи порушень правил благоустрою

17:45 25 вересня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: city-adm.lviv.ua

Працівники комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління» скерували впродовж січня-серпня цього року у Львові 2399 вимог щодо порушень правил благоустрою суб’єктам господарювання.

Про це повідомили в середу, 25 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Певну частину порушень усунули. Відтак, складено 552 протоколи про порушення правил благоустрою».

Заступник директора комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління» Леонід Назаренко зазначив: «За три останні місяці було складено 216 протоколів про порушення правил благоустрою. Спочатку складається вимога, і якщо її не усувають, тоді складається протокол. Тому вимог щодо порушень правил благоустроює вчетверо більше – порушення усувають. За вісім місяців цього року складено 552 протоколи про порушення правил благоустрою. Всі порушення опрацьовуються разом з районними адміністраціями, всі вони в роботі», — повідомив

«Адміністративно-технічне управління» є своєрідною наглядовою інстанцією, яка стежить за дотриманням законодавства у сфері зовнішньої реклами, благоустрою міста та екології», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

19:42 28 липня 2021 р.

Підземний перехід на площі Митній у Львові перекритий до 24 серпня (відео)

Як повідомили в управлінні охорони історичного середовища ЛМР, відновлено роботи з капітального ремонту території між вул. В. Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу