У Львові склали 2399 вимог і 552 протоколи порушень правил благоустрою

17:45 25 вересня 2019 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: city-adm.lviv.ua

Працівники комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління» скерували впродовж січня-серпня цього року у Львові 2399 вимог щодо порушень правил благоустрою суб’єктам господарювання.

Про це повідомили в середу, 25 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Певну частину порушень усунули. Відтак, складено 552 протоколи про порушення правил благоустрою».

Заступник директора комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління» Леонід Назаренко зазначив: «За три останні місяці було складено 216 протоколів про порушення правил благоустрою. Спочатку складається вимога, і якщо її не усувають, тоді складається протокол. Тому вимог щодо порушень правил благоустроює вчетверо більше – порушення усувають. За вісім місяців цього року складено 552 протоколи про порушення правил благоустрою. Всі порушення опрацьовуються разом з районними адміністраціями, всі вони в роботі», — повідомив

«Адміністративно-технічне управління» є своєрідною наглядовою інстанцією, яка стежить за дотриманням законодавства у сфері зовнішньої реклами, благоустрою міста та екології», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:45 28 лютого 2020 р.

У Львові отруїлися чадним газом 36 людей

Львівська міська рада закликає дотримуватися правил безпеки користування газовим та пічним опаленням і не легковажити своїм здоров’ям та життям.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Подвійні стандарти децентралізації на Львівщині

Рубрика: Політика

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу