У Львові приспали кобилу, яка зламала дві ноги

15:45 3 листопада 2019 р.


Фото: facebook.com/karety.lviv.ua

Ветеринар змушений був умертвити кобилу Фауну, яка, злякавшись 2 листопада салюту, вибігла на алею в центрі Львова й знесла лавку, де сиділа дівчинка, бо отримані твариною осколкові поранення не лікуються в Україні.

Про це повідомили в неділю, 3 листопада, в «Каретному дворі», де також розповіли подробиці: «Ввечері 2 листопада в центрі Львова сталася трагедія, в результаті якої постраждала п'ятнадцятирічна дівчинка, візник та улюблениця каретного двору – перспективна кобила Фауна. Через неправомірні дії трьох туристів лікарі Львова невпинно надають професійну допомогу дівчинці. Представники «Каретного двору» стежать за ситуацією і всіляко (у тому числі фінансово) допомагають у лікуванні дівчинки».

У «Каретному дворі» також зазначили: «Безмежно сумуємо й досі не можемо отямитися від того, що відбулося. Найгірше – що причиною цього стали протизаконні дії невідомих досі людей, які використовували піротехнічні засоби. Адже у Львові діє ухвала №23 «Про заборону використання та реалізації феєрверків, салютів і піротехнічних виробів на території Львова» від 17 грудня 2015 року. Відповідно до статті 195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів тягне за собою накладення штрафу від тридцяти п’яти до шістдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів».

«Непоправною втратою для «Каретного двору» стала втрата улюблениці – кобили Фауни, яка народилася і виросла на «Каретному дворі». Після трагедії одразу зв'язалися з ветеринарним лікарем – Олегом Лободенко, який багато років обслуговує коней каретного двору. За його вказівками до його приїзду Фауні надавалася необхідна перша допомога – їй вкололи знеболювальне і заспокійливе», – поінформували також у «Каретному дворі».

«Найважливішим було знерухомити тварину, не даючи кобилі встати, адже вона могла нашкодити собі ще більше. Після транспортування на «Каретний двір» кобилою займався ветеринар, який, на превеликий жаль, вимушений був ствердити, що отримані травми (осколкові перелами кількох кінцівок) ані в Україні, ані в країнах ближнього порубіжжя не лікуються. Якщо була б зламана одна кінцівка – можна було б продовжувати боротися за її життя і ми зробили би все для того аби Фауна жила», – повідомили також у «Каретному дворі».

У «Каретному дворі» також розповіли: «Тому було прийняте надзвичайно складне рішення – аби не мучити тварину, було проведено евтаназію. І тепер наша улюблениця на веселці. М'яких хмаринок і зелених тобі галявинок, наша солодка дівчинка. Народжена у нас на конюшні, улюблениця всіх без винятку. Лагідна і слухняна дівчинка. Велика втрата та неймовірний біль. Сумуємо за тобою. На жаль винні у цій трагедії не те що не покарані, їх навіть не знайшли. Просимо тих, хто став свідками трагедії, допомогти у розшуку винуватців! Не залишайтеся байдужими!».

Як інформував «ЩЛ», карета травмувала у Львові двох людей, відтак, розшукують винуватців травм двох людей.

dailylviv.com

До теми

12:32 2 липня 2022 р.

Мер Львова провів екстрену нараду через загрозу нападу військ з Білорусі

Міський голова Львова зібрав сьогодні оперативну нараду за участі військового та цивільного керівництва Львова для того, щоб розуміти, як треба діяти на випадок ескалації з боку Білорусі.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу