У Львові облаштують двоповерховий стрілецький тир

14:07 30 червня 2023 р.

Фото до новини

На вулиці Лисенка постане тир закритого типу для стрільби з лука і пневматичної чи малокаліберної зброї.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Виконком Львівської міської ради затвердив містобудівні умови і обмеження на реконструкцію нежитлової будівлі під тир закритого типу. Сучасний спортивний об'єкт з'явиться на вулиці Лисенка, 23-Б у Львові.

Ділянка розміщена поруч з Музеєм визвольної боротьби України. В управлінні архітектури та урбаністики Львівської міськради кажуть, що нині розташована тут будівля є у незадовільному стані. 

«Пропонується реконструювати будівлю під стрілецький тир закритого типу для стрільби з лука і додатково пневматичної чи малокаліберної зброї.

В плані критично споруда не змінюється, тільки буде навісний фасад, за яким пропонують проєктанти заховати зовнішні комунікації, сходову металеву клітку для евакуації», – пояснюють в управлінні архітектури.

Нагадаємо, тир матиме два поверхи: на першому рівні – 18-метрова дистанція для лука, а  на другому – основна дистанція для стрільби до 50 метрів. Окрім того, заплановано функціональне використання даху: в теплу пору року на третьому рівні також можна буде проводити заняття зі стрільби з лука.

Муніципальний стрілецький тир буде інклюзивним та доступним для всіх, хто захоче займатися стрільбою. Проєкт реалізують за кошти меценатів.

У Львові вперше у ліцеї збудують тир-бомбосховище

На 25 га під Львовом вирішили облаштувати стрільбище

Міський голова Львова Садовий взяв до рук зброю з синами і закликав до цього всіх мерів

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів