У Львівській міськраді очікують перелік вимог активістів

17:00 20 червня 2018 р.

Представники Львівської міської ради зустрілися з громадськими активістами, які протестують біля Ратуші проти незаконних забудов.

Про це повідомили в середу, 20 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: « З ініціативи представників Львівської міської ради, сьогодні у великій сесійній залі відбулася розмова з громадськими активістами, які виступають проти незаконних забудов. Активісти озвучили перелік адрес, щодо яких висловлюють невдоволення».

«У результаті розмови було прийнято спільне рішення, відповідно до якого активісти мають підготувати і надати перелік вимог і зауваження щодо незаконного будівництва у Львові. Відтак, буде прийнято рішення щодо подальшого формату роботи для врегулювання усіх спірних питань», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

Як повідомляв «ЩЛ», львів’янка оголосила голодування з приводу забудов, а в четвер, 21 червня о 9:30 у Львові запланували зводити символічний концтабір з колючим дротом.

dailylviv.com

До теми

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

14:44 23 червня 2021 р.

У Митрополичих садах перевіряли держспецзв'язок, - ЛОДА

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу