У Львівській міськраді нагадали про важливість дистанції в супермаркетах

16:20 23 березня 2020 р.

  • 0

Очільниця міського штабу з прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові, директорка департаменту гуманітарної політики Галина Слічна наголосила на необхідності дотримання супермаркетами всіх правил роботи в умовах карантину.

Про це повідомили в понеділок, 23 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Зокрема, посадовиця закликала дотримуватись безпечної кількості клієнтів та працівників у супермаркетах, зважаючи на площу приміщень».

Галина Слічна зазначила: «Ми чітко дали розуміння того, яких правил потрібно дотримуватись, і скерували роз’яснення керівникам продуктових магазинів, щодо того, яка кількість працівників може перебувати на територіях магазинів того чи іншого супермаркету. Не можна говорити, що лише 10 осіб можуть бути у тому самому «Епіцентрі». Така кількість має вираховуватись лише через площу».

Очільниця міського штабу з прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові наголосила: «Чому ми закрили всі невеличкі будівельні магазини? Тому що вони мають занадто малу площу для перебування значної кількості людей. Натомість великі торгові центри, як «Епіцентр», мають величезну площу, просторі ангари, у яких водночас може перебувати більше людей».

Як інформував «ЩЛ», міський голова Львова повідомив, що, станом на ранок 23 березня, за результатами тестів, у двох пацієнтів обласної інфекційної клінічної лікарні підтвердили діагноз «коронавірус».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:24 2 квітня 2020 р.

На Львівщині залетів снаряд на подвір'я

Військова служба правопорядку з’ясовує обставини потрапляння снаряду на подвір’я приватного сектору одного з населених пунктів на Львівщині.

Рубрика: Ситуації

16:23 2 квітня 2020 р.

На зупинках електротранспорту встановлюють термінали для придбання квитків

На зупинках електротранспорту встановлюють спеціальні термінали для придбання квитків на проїзд. Як розповів Орест Олеськів, начальник управління транспорту ЛМР, вже встановлено 16 терміналів. Загалом заплановано встановити 46 терміналів на 31 зупинці.

Рубрика: Ситуації