Танки Abrams Україна отримає в середині вересня

08:23 1 вересня 2023 р.

Фото до новини

Загалом США планують відправити 31 танк, що відповідає українському танковому батальйону.

Про це інформує DW, пише Dailylviv.com.

Близько 200 українських військових завершили програму підготовки на американських танках M1 Abrams на полігоні в Німеччині. Про це повідомило видання Politico ввечері 31 серпня з посиланням речника командування армії США в Європі Мартіна О'Доннелла.

За його словами, нещодавно танкісти Збройних сил України (ЗСУ) завершили один з останніх етапів програми - загальновійськові батальйонні навчання на полігоні Гоенфельс. Доки танки не будуть підготовлені до використання на полі бою, солдати відпрацьовують навички водіння на військовій базі Графенвер у Німеччині.

За даними видання, перші 10 Abrams Україна отримає в середині вересня. Наразі ці танки перебувають в Німеччині, де проходять фінальну реконструкцію, після чого їх відправлять в Україну. "США зобов'язуються прискорити доставку 31 танка в Україну до осені", - додав О'Доннелл. 

У Вашингтоні сподіваються, що "Абрамси" допоможуть надати Україні перевагу в боротьбі за повернення території. "Танки дуже важливі як для оборони, так і для нападу. Модернізовані сучасні танки, підготовка, що супроводжує їх, вміння їх використовувати, матимуть фундаментальне значення для успіху України", - казав голова Об'єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі у червні.

У міністерстві оборони США називають Abrams "до біса крутою броньованою машиною". "Але це не срібна куля. Зрештою, найбільше значення має рішучість України прорватися вперед", - сказав співрозмовник видання.

Загалом США планують відправити 31 танк, що відповідає українському танковому батальйону. Йдеться про моделі M1A1, які не мають, зокрема, броні зі збідненого урану. На постачання сучаснішої моделі А2 пішов би рік.

Український танковий батальйон заповнять американські танки M1A1 Abrams

США відправлять в Україну більш сучасну та летальнішу версію Abrams, - Пентагон

Довгий шлях танків Abrams в Україну, які не матимуть секретної броні

Найважчим буде доставити американські і німецькі танки на поле битви в Україні, - NYT

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів