Суд у Львові вирішив переривати засідання під час повітряної тривоги

23:24 26 серпня 2022 р.

Фото до новини

Голова Личаківського районного суду Сергій Гирич видав наказ про оголошення технічної перерви у судових засіданнях під час повітряної тривоги або інших сповіщень про небезпеку.

Він вмотивував це загрозою життю, здоров'ю та безпеці працівників та відвідувачів суду, пише Dailylviv.com.

Наказ розмістили на сайті суду 22 серпня.

"Суддям оголошувати технічну перерву у судових засіданнях під час повітряної тривоги або інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управління цивільного захисту",- йдеться в наказі.

Після сповіщення у місті про повітряну тривогу або інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управління цивільного захисту, наказано суддям та працівникам апарату негайно зачинити вікна, вимкнути електричні й нагрівальні прилади та світло, зачинити робочі кабінети та зали судових засідань; за можливості попередити інших працівників.

Після цього судді і працівники апарату мають негайно залишити робочі місця, покинути приміщення суду та пройти до найближчих захисних споруд цивільного захисту для укриття населення або за бажанням пройти до підвального приміщення суду за адресою Б. Лепкого, 14 (що не є бомбосховищем).

"Працівникам апарату та Служби судової охорони пропонувати учасникам судових засідань та відвідувачам негайно покинути приміщення суду до закінчення повітряної тривоги або інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управління цивільного захисту, та прослідувати до найближчих захисних споруд цивільного захисту для укриття населення",- зазначено в наказі.

Після сигналу «Відбій повітряної тривоги» судді, з урахуванням графіка призначених судових засідань, мають вирішувати питання про відкладення або продовження судового засідання

 У Львівській МТГ підсилюють мережу оповіщення населення

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини