У Львівській МТГ підсилюють мережу оповіщення населення

18:30 12 березня 2022 р.

Фото до новини

Додаткове обладнання встановлюють у населених пунктах Львівської міської територіальної громади.

Як поінформувала керівниця управління ІТ Львівської міської ради Олена Гунько, спільно з управлінням з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони у Львові удосконалюють та розширюють мережу сирен оповіщення населення. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Цими днями встановлюють нове обладнання, інтегроване з централізованою автоматизованою системою. Зокрема, підсилено оповіщення у мікрорайонах «Рясне-1», «Рясне-2», «Левандівка», у Сихівському районі – на вулицях Тернопільській, Сихівській, Гашека. У кількох точках вздовж вулиці Кульпарківської та на вулиці Медової Печери», - зазначила Олена Гунько.

Також додаткове обладнання встановлюють у населених пунктах Львівської міської територіальної громади.

Нагадаємо, вуличні сирени передовсім зорієнтовані на забезпечення оповіщення на вулиці, а тому в помешканні звук може бути недостатнім: через пластикові вікна, особливість забудови, ландшафт тощо.

Якщо ви почули звуки сирен, звуки гучномовця, що тривають упродовж кількох хвилин, це означає попереджувальний сигнал «УВАГА ВСІМ». Почувши його, необхідно негайно увімкнути телеканали «Перший Західний», «ПравдаТУТ Львів» та НТА або радіо «Перше» в FM-діапазоні 88.2 МГц, радіо «Львівська хвиля» в FM-діапазоні 100.8 МГц, радіо «Люкс» в FM-діапазоні 104.7 МГц, радіо «Вголос» в FM-діапазоні 107.2 МГц або радіо «Незалежність» в FM-діапазоні 106.7 МГц.

На Львівщині встановили торік 43 системи оповіщення

Населення Львівщини закликали зберігати сьогодні спокій, коли гудітимуть електросирени

Де на Львівщині потрібне додаткове гучномовне обладнання

На Львівщині сигнал тривоги даватимуть за стандартами ЄС

Після 23.00 у Львові: вимкнути освітлення в оселях і не виходити на вулицю

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини