Столітнім у Львівській МТГ дають по 5 тис грн: таких більше пів сотні

09:48 26 січня 2022 р.

Фото до новини

Найстаршій мешканці цього року виповнюється 105 років.

У Львівській МТГ мешкає 7 чоловіків та 47 жінок, яким у 2022 році виповнюється сто та більше років. Зокрема, 28 довгожителів відзначатимуть свій столітній ювілей, а 26 – 101 та більше років. Найстаршій мешканці цього року виповнюється 105 років. А загалом свої 105 років цьогоріч святкуватимуть аж троє осіб. Про це повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР, інформує Dailylviv.com.

Найбільше довгожителів мешкає у Залізничному районі Львова – 14 осіб, у Личаківському районі – 13 ювілярів; у Франківському районі Львова живе 12 львів’ян поважного віку; у Галицькому – 7; у Сихівському проживає 4 особи, яким виповнюється у 2022 році сто та більше років; у Шевченківському районі також мешкає 4 уродинники-довгожителі.

А першою у цьому році свої уродини відзначила Тетяна Федюкова: 23 січня їй виповнився 101 рік.

Усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітатимуть представники міської влади. Традиційно тим львів’янам, яким виповниться по сто років, на день народження з бюджету Львова нададуть одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5 тис грн, пам'ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкуватиме 101 та більше років, – 5 тис грн.

Львів'янка на святкування свого столітнього ювілею отримала 5 тис грн і пам'ятну монету

69 львів’янам, які постраждали на Майдані, дадуть по 1500 гривень матеріальної допомоги

У Львові виборець встановив рекорд клопотань про матеріальну допомогу від депутатів міськради: 147 подань на 210 тисяч гривень

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів