Львів'янка на святкування свого столітнього ювілею отримала 5 тис грн і пам'ятну монету

17:55 22 листопада 2021 р.

Фото до новини

У Львові триває традиція вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. Зокрема, 21 листопада свій столітній ювілей відзначила мешканка Львівської МТГ Ксенія Савіцька.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Представники управління соціального захисту від імені громади привітали уродинницю та вручили їй матеріальну допомогу в розмірі 5 000 гривень, вітальний лист від імені міського голови та пам’ятну монету.

Цього місяця, до слова, ще дві львів’янки уже відсвяткували свої сто років: 1 листопада приймала привітання Тетяна Філіппова, а 18 листопада – Валентина Товбелова.

Нагадаємо, що усіх львів’ян, яким виповнилось 100 і більше років, як і щороку, від імені громади вітатимуть представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, яким виповниться по сто років, на день народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 5 тис грн, пам'ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 5 тис грн. Загалом у 2021 році на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 250 тис грн.

Одноразова матеріальна допомога у 5 тисяч гривень виплачується відповідно до розпорядження міського голови від 18.01.2021 р N 9 «Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, яким у 2021 році виповниться 100 і більше років –мешканцям Львівської міської територіальної громади».

69 львів’янам, які постраждали на Майдані, дадуть по 1500 гривень матеріальної допомоги

У Львові виборець встановив рекорд клопотань про матеріальну допомогу від депутатів міськради: 147 подань на 210 тисяч гривень

У Львові дадуть медикам, які мали COVID-19, по 20 тис грн допомоги

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

 

Останні новини