Польські страйкарі послабили обмеження руху на кордоні з Україною на трьох КПП

20:35 20 лютого 2024 р.

Фото до новини

У двох пунктах пропуску розблокували рух легкових автомобілів та автобусів.

Про це повідомила Державна прикордонна служба України, пише DailyLviv.com. Після 17:00 відновився рух легкових автомобілів та автобусів через пункт пропуску «Хребене - Рава-Руська». Протестувальники також висловили готовність щогодини пропускати по 1 вантажівці в обох напрямках.  

Також учасники акції протесту готові пропускати незначну кількість транспорту через пункт пропуску «Зосін-Устилуг». Зокрема, вони планують кожні 30 хвилин пропускати по 5 легкових автомобілів в обох напрямках, щогодини по 1 вантажівці на в'їзд до Польщі й по 3 вантажівки на в’їзд в Україну. Автобуси в обох напрямках будуть пропускати у звичайному режимі.

UPD: Після 18.00 мітингувальники розблокували рух легкових автомобілів та автобусів через пункт пропуску «Долгобичув-Угринів». Водночас протестувальники мають намір пропускати щогодини лише по 4 вантажівки на вʼїзд в Україну та по 1 вантажівці – на виїзд з України.

Поліція Польщі затримала фермера з плакатом СРСР (на головному фото). Йому пред'явлено два звинувачення: за розпалювання та вихваляння війни рф проти України та пропаганду тоталітаризму.

Нагадаємо, польські аграрії у вівторок, 20 лютого, провели загальний страйк, блокуючи майже у 200 місцях по всій країні дороги, ключові вузли комунікацій і пункти пропуску на кордоні з Україною. Зокрема, протестувальники розсипали збіжжя з вантажного вагона.

Згодом польські протестувальники розпочали більш жорстко блокувати рух на кордоні з Україною.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів