Новий графік блокування шести ПП на українсько-польському кордоні. Зупинять не лише вантажівки

15:21 20 лютого 2024 р.

Фото до новини

Польські протестувальники розпочали більш жорстко блокувати рух на кордоні з Україною.

Про це інформує західне регіональне управління Держприкордонслужби, пише DailyLviv.com

Українські прикордонники отримали від представників Прикордонної варти Польщі інформацію про плани страйкарів щодо більш жорсткого обмеження руху транспортних засобів.

Зокрема, в рамках акції протесту польських фермерів, в обидвох напрямках повністю заблоковано рух вантажівок через пункт пропуску «Медика-Шегині». Термін завершення такого блокування не повідомлявся.

Читайте такожФермери з 5 країн заблокують рух усіх вантажних автомобілів на кордоні в обох напрямках

«Долгобичув-Угринів». Біля пункту пропуску протестувальники озвучили намір перекрити рух для усіх видів транспорту до 17.00 20 лютого.

«Зосін-Устилуг». З 13.00 до 16:00 за київським часом, протестувальники мають намір обмежити рух автобусів, вантажних та легкових транспортних засобів в обидвох напрямках. Обіцяють пропускати лише вантажні автомобілі з гуманітарною допомогою.

«Корчова-Краківець». До 21.00 (за київським часом) 20 лютого протестувальники планують блокувати рух усіх вантажівок на виїзд з Польщі, крім тих, які перевозять критичні вантажі. При цьому, автобуси, мікроавтобуси, легкові автомобілі в обидва напрямки зможуть рухатися безперешкодно.

«Гребене-Рава-Руська». Протестувальники з 13-ї години (за Київським часом) 20 лютого повністю заблокували рух в обох напрямках всіх категорій транспортних засобів, крім тих, які везуть критично важливі вантажі та гуманітарну допомогу.

«Дорогуськ-Ягодин». До 19.00 за київським часом  організатори протесту мають намір повністю заблокувати рух вантажного транспорту в обидвох напрямках.

Нагадаємо, польські аграрії у вівторок, 20 лютого, проводять загальний страйк, блокуючи майже у 200 місцях по всій країні дороги, ключові вузли комунікацій і пункти пропуску на кордоні з Україною. Зокрема, протестувальники розсипали збіжжя з вантажного вагона.

Сьогодні польські фермери заблокували пасажирський потяг з України.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів