Польські фермери розширили протест та знову заблокували «Медику»

13:17 12 лютого 2024 р.

Фото до новини

Польські фермери обмежили рух автодорогами, які ведуть через пункти пропуску «Зосін–Устилуг» та «Долгобичув–Угринів» і знову заблокували «Шегині».

Про це повідомили у Державній прикордонній службі, пише DailyLviv.com.

За інформацією польських прикордонників, сьогодні о 10:10 розпочались акції протесту польських фермерів неподалік від пункту пропуску «Зосін». Протестувальники мають намір здійснювати пропуск по три вантажні транспортні засоби вагою понад 3,5 тонни на годину. Легкові автомобілі, автобуси, транспортні засоби з гуманітарною допомогою, а також транспортні засоби до 3,5 тонни в обох напрямках будуть оформлятись у звичайному режимі.

Також, близько 10.00, майже 150 пікетувальників за допомогою 20 одиниць сільгосптехніки розпочали блокаду руху біля пункту пропуску «Долгобичув», що межує із «Угринів» у Львівській області.

«Обмежено рух вантажівок вагою до 7,5 тонни в обидва боки, а також вантажівок вагою понад 7,5 тонни на вʼїзд в Польщу. Учасники акції протесту мають намір пропускати по 2 вантажні автомобілі на годину в обидва напрямки», – йдеться в повідомленні.

Водночас польські страйкарі поновили блокування руху вантажівок у пункті пропуску «Медика – Шегині». За наявною інформацією, вони пропускатимуть по одній вантажівці на годину. На пропуск легкового автотранспорту та автобусів акція протесту поширюватись не буде.

З 9 лютого 2024 року на території Польщі біля кордону з Україною тривають акції протесту на автошляхах, які ведуть через пункт пропуску «Дорогуськ–Ягодин» та «Гребенне–Рава-Руська».

Нагадаємо, міський голова Львова Андрій Садовий засудив дії фермерів - висипання українського зерна під час блокади українсько-польських пунктів пропусків на кордоні між країнами.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів