Подробиці нещасного випадку на вулиці Руській у Львові

20:47 19 липня 2021 р.

Фото до новини

Сьогодні близько 16.39 у Львові на вул. Руській, 8 в дворику обвалилася частина стіни одноповерхового флігеля (технічної будівлі, що межує з будинком). Загинув молодий робітник.

Як повідомив перший заступник міського голови Андрій Москаленко, внаслідок обвалу частини стіни на вул. Руській, 8 загинув молодий чоловік, що виконував роботи перфоратором. Обвал трапився на горищі флігеля — технічної будівлі, що межує з будинком. Натомість у квартирі на першому поверсі будівлі ніхто не проживав уже тривалий час.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

«Сьогодні близько 16.39 у Львові на вул. Руській, 8 в дворику обвалилася частина стіни одноповерхового флігеля (технічної будівлі, що межує з будинком). Обвал стався на горищі, де проводилися роботи перфоратором саме на цій стіні. Внаслідок обвалу , що виконував роботи перфоратором. У флігелі на першому поверсі була житлова квартира, в якій власники не проживали вже тривалий час. Будівля - у приватній власності. Будівельні роботи розпочаті без відповідної технічної документації та дозволів. Поліція проводить слідчі дії», – зазначив Андрій Москаленко.

У центрі Львова обвалилася стіна будинку: під завалами виявили тіло чоловіка

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів