Нові подробиці продуманого вбивства у Львові студентки-відмінниці програмістом з Житомира (відео)

11:29 1 квітня 2021 р.

Фото до новини

Убивство 19-річної студентки філологічного факультету Франкового вишу Дарії Косенок, яка два роки тому приїхала з Каменського навчатися до Львова, трапилося на грунті ревнощів.


Відео: ICTV

Так пояснив свій вчинок 19-річний житомирянин, який займався програмуванням і час від часу приїздив на побачення з коханою до Львова. Молоді люди познайомилися в інтернеті, йдеться в сюжеті ICTV, пише Dailylviv.

Напередодні вона та хлопець, з яким дівчина зустрічалася 2 роки, подобово знімали квартиру. Власниця оселі виявила тіло дівчини з 9 ножовими пораненнями у груди.

З огляду на те, що хлопець покидав квартиру, де скоїв злочин, через вікно, аби не потрапити в камеру спостереження, правоохоронці припускають, що вбивство було продумане.

Підозрюваного у вбивстві 19-річного мешканця Житомира затримали в одному з хостелів Східниці, де він переховувався. Спершу хлопець втік зі Львова в Дрогобич, а звідти у Східницю.

Як розповів, декан філологічного факультету університету Святослав Пилипчук, дівчина була жвавою, енергійною, веселою.

"Людина - життєлюб. Вона була відмінницею, Вона мала найліпші оцінки, особливо з основної, перської мови. Мала намір працювати перекладачем", - наголосив декан.

За словами студентів і працівниці гуртожитку, дівчина була спокійна і ввічлива, відмінно навчалася в університеті. Вона була настільки тихою, що про неї не одразу згадали у гуртожитку, в якому вона жила.

19-річний житомирянин працював програмістом у Житомирі. Він приїхав у Львів на побачення з дівчиною, де вони винайняли квартиру на добу, а потім продовжили оренду ще на день.

Сусіди не чули з квартири ніяких криків.  Після вбивства хлопець втік з квартири через вікно, щоб не бути поміченим камерами, розташованими у під’їзді.

Хлопець розповів, що вбив дівчину кухонним ножем через ревнощі.

Студентку, яку у Львові розшукували відучора, знайшли убитою (доповнено)

У Львові затримали підозрюваного у вбивстві студентки з Дніпропетровщини

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів