На вул. Б. Хмельницького у Львові встановили два нові світлофори: зміни в русі

13:15 9 травня 2023 р.

Фото до новини

Сьогодні, у вівторок, 9 травня, у межах реконструкції вул. Богдана Хмельницького у Львові запрацювали два нові світлофорні об’єкти.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Сьогодні, у вівторок, 9 травня, у межах реконструкції вул. Богдана Хмельницького у Львові запрацювали два нові світлофорні об’єкти – на перехресті вул. Богдана Хмельницького - вул. Кукурудзяна та вул. Богдана Хмельницького – АС-2 .

«Для перевірки коректності роботи обладнання спершу світлофорний об’єкт на перехресті вул. Богдана Хмельницького – вул. Кукурудзяна запустять у тестовому режимі. А вже до кінця дня вівторка у робочому режимі будуть працювати обидва світлофорних об’єкти», – йдеться в повідомленні ЛКП «Львівавтодор».

У «Львівавтодорі» пояснили, що обидва світлофорні об’єкти працюватимуть у режимі адаптивного керування та координації.

«Це означає, що тривалість дозвільних сигналів буде залежати від інтенсивності транспортних потоків: якщо з певного підходу до перехрестя відеодетектором не буде зафіксовано наявності транспортних засобів, то дозвільний сигнал для даної фази руху буде перерваний і відповідно буде ввімкнута та фаза регулювання, де накопичився транспорт. Також для пішоходів з’явиться можливість шляхом натискання на пішохідну кнопку пришвидшувати ввімкнення зеленого сигналу для перетину проїзної частини», – розповіли в підприємстві.

Планується, що у результаті запуску нових світлофорів зменшиться завантаженість кільця вул. Богдана Хмельницького – вул. Липинського – вул. Кукурудзяна, оскільки пішоходи будуть мати окрему фазу руху, коли їм буде дозволено рух, а також надано пріоритет для виїзду громадського транспорту з території АС-2 за допомогою відеодетекторів.

ВАЖЛИВО! Також відбудуться зміни в русі транспорту. Маневр повороту ліворуч з вул. Богдана Хмельницького до ТЦ «Епіцентр» є забороненим.

У Львові встановили "інтелектуальний" світлофор за 1 млн 262 тис грн

Несинхронізовані світлофори у Львові спричиняють корки

Світлофор на вулиці Замарстинівській у Львові зауважують не всі водії
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів