На Рівненщині проведено навчання Сил оборони з охорони важливого об'єкта

10:45 14 лютого 2023 р.

Фото до новини

Військові відпрацювали охорону та оборону важливого об’єкта критичної енергетичної інфраструктури на півночі Рівненщини.

За  тактико-спеціальним тренуванням сил і засобів, які здійснюють охорону та оборону важливого об’єкта критичної енергетичної інфраструктури, спостерігав командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, пише Dailylviv.com.

Як повідомив командувач, у тренуванні були задіяні сили й засоби ЗС України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Служби безпеки та Національної поліції.

– Координація взаємодії даних сил є дуже важливою. У будь-який час, у випадку зростання рівня воєнної загрози, вони мають бути готові на відмінно відпрацювати дії за призначенням, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, зараз загроза з півночі проти України є дуже низькою, але Сили оборони використовують цей час для більш якісної та інтенсивної підготовки всіх сил та засобів.

– Навченість особового складу є дуже важливим елементом готовності нашої оборони. Тож таким чином ми підвищуємо наші обороні спроможності. Тренування засвідчило як те, що сили готові до дій, так і те – над чим необхідно попрацювати в подальшому. Цей процес безперервний й триває, допоки сили і засоби не будуть готові діяти автоматично, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Спецпризначенці чатують на ДРГ поблизу кордону з Білоруссю

На півночі України готуються до відбиття можливого нападу агресора

Три сценарії приєднання білоруської армії до російського вторгнення в Україну

Сили оборони Києва готуються до захисту північного кордону

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів