Міський голова Львова пообіцяв закупити більше автобусів, тролейбусів і трамваїв

15:00 7 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Андрій Садовий запевнив, що міськрада планує закупити більше 50 автобусів, до 40 тролейбусів і до 10 трамваїв.

Як інформував «ЩЛ», Львівська облдержадміністрація звернулася до міської ради з вимогою навести лад із пасажирськими перевезеннями у Львові. Натомість міський голова Львова Андрій Садовий повідомив на брифінгу в п’ятницю, 7 вересня: «Є певний баланс автобусів в межах області. Кожна нова машина – це великі кошти – три-п’ять мільйонів гривень. Зараз реалізоване рішення і люди з області мають приїжджати до автостанцій, а вже з автостанцій користуватись міським транспортом – це правильне рішення. Зараз єдиного варіанту, як додати додаткові автобуси, нема. Ми тим займаємось. З кожним днем ситуація стає більш стабільною».

Андрій Садовий також пояснив: «Це рішення, яке є у всіх цивілізованих містах світу, що люди з області приїжджають на автостанцію і звідти пересідають на міський транспорт. У нас раніше було, що люди з одного села в інше село проїжджали через проспект Свободи. Це не піддається жодній дискусії. Є автостанція, з автостанції курсують наші автобуси, ми їх купуємо. Наступного року плануємо закупити більше 50 автобусів, до 40 тролейбусів і до 10 трамваїв для наших комунальних підприємств».

Міський голова також запевнив: «У планах також будівництво нових автостанцій. Зараз ми беремось за основне, треба, щоб усе відповідало земельному законодавству. Думаю, наступного року почнемо будувати якісні автобусні станції. Те, що є сьогодні, – це тимчасовий варіант. Ми насправді вже не вірили, що це рішення буде впроваджене у життя, бо з часів незалежності ця практика була, що з одного села в інше село автобуси йшли через центр міста – це недопустимі речі».

Андрій Садовий також зазначив: «На сьогодні питання оновлення транспортного парку – це дуже велика проблема. Вартість квитка не покриває витрат. Новий трамвай коштує орієнтовно до 30 мільйонів гривень. Тариф три гривні ніколи не покриє таких витрат, але ми будемо інвестувати міські кошти, бо важливо, щоб люди їздили в якісному транспорті. Програма «Львів 2020» передбачає до 2020 року оновлення 75% всього транспорту у Львові. З точки зору міста ми своє завдання виконаємо для комунальних підприємств, то щодо приватних перевізників – є проблеми.

Міський голова також повідомив: «Ще одна проблема – що багато водіїв звільняються і масово виїжджають в Польщу на роботу, бо там вони в декілька разів отримують більшу зарплату. Сьогодні катастрофічна проблема з кадрами. Ціна квитка не покриває собівартість самого проїзду, тому єдиний варіант – це компенсовувати це все коштами місцевого бюджету, щоб люди мали можливість користуватись транспортом на прийнятному рівні».

Андрій Садовий також запевнив: «Є сьогодні проблема водіїв на автобуси, на трамваї та тролейбуси. Люди бригадами звільнились і поїхали на роботу в Польщу. До речі, така сама проблема по усіх напрямках – «Львівсвітло», «Львівтеплоенерго». Нас чекають непрості часи. Ми не можемо платити такий рівень зарплати, який сьогодні є в країнах Європейського Союзу. Треба на державному рівні думати, бо держава на це увагу не звертає».

Міський голова також нагадав: «Усі автобуси від «Електрону» ми отримали, вони працюють. Пам’ятаєте, які були крики, СБУ, військова прокуратура, ходили-шукали. І що знайшли? Це були фейкові процеси, щоб очорнити громаду міста Львова. Всі ці автобуси сьогодні задіяні по транспортній мережі міста Львова».

Про це поінформували сьогодні, 7 вересня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:36 2 грудня 2020 р.

Львів святкуватиме Різдво у новому форматі

Цьогоріч Різдво у Львові буде відбуватись в адаптованому до карантинних норм форматі. Як зазначив під час брифінгу заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, місто відмовиться від проведення великих заходів, проте новорічну ялинку, шопку та Дідух буде встановлено.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу