Майк Джонсон оголосив канікули, щоб не голосувати за законопроєкт з допомогою Україні

09:10 16 лютого 2024 р.

Фото до новини

Палата представників США пішла на канікули до кінця лютого, не проголосувавши ухвалений Сенатом законопроєкт із пакетом допомоги Україні, Білий дім розкритикував такий крок.

Про це поінформував представник Білого дому Ендрю Бейтс у мережі ХThe Hill, пише DailyLviv.com.

У дописі Бейтса зазначається, що Білий дім обурений з приводу того, що спікер Палати представників Майк Джонсон оголосив перерву (в Палаті представників – ред.) "без розгляду ухваленого Сенатом пакету допомоги Україні".

Бейтс додав, що Джонсон оголосив канікули "замість того, щоб покласти край шкоді, яку він завдає нашій національній безпеці".

 "Кожен день, коли спікер Джонсон спричиняє погіршення нашої національної безпеки, Америка програє.

Читайте також: Спікер Джонсон хоче зустрітися з Байденом з приводу допомоги України

І кожен день, коли він відкладає голосування, авторитет республіканців у Конгресі в американського народу падає". - сказав Бейтс.

"…замість того, щоб припинити політизацію безпеки країни, спікер Джонсон тікає, відправляючи Палату представників на дострокові канікули…

…він продовжує зміцнювати криваві військові зусилля Росії та іранський режим на шкоду американській національній безпеці, робочим місцям у США та нашим найближчим альянсам".

Читайте також: Джонсон дав зрозуміти, що не винесе на голосування проєкт з допомогою Україні

 У вівторок Сенат США схвалив двопартійний законопроєкт про фінансування, що передбачає допомогу Україні, Ізраїлю та іншим країнам-союзникам.

Президент США Джо Байден в екстреному зверненні 13 лютого закликав Джонсона "негайно" винести на голосування законопроєкт із додатковим фінансуванням для України, який ухвалив Сенат.

Порте Джонсон заявив, що сенатському законопроєкту не вистачає жорсткіших заходів з безпеки кордонів, яких вимагали республіканці з Палати представників, і що він не буде ставити його на голосування в нижній палаті.

Нагадаємо, ще рік тому Майк Джонсон закликав Америку молитися за український народ.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів