Львів’янам надають 400 адмінпослуг у ЦНАПах. Буде ще 97

13:20 18 жовтня 2022 р.

Фото до новини

У Центрах надання адміністративних послуг Львівської громади можна отримати близько 400 послуг, а невдовзі стануть доступними ще 97 послуг, які раніше надавали підрозділи обласної адміністрації.

За прогнозами директорки міського департаменту адміністративних послуг Валентини Бартошик, надалі ця сфера буде тільки розширюватися.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Мережа центрів надання адміністративних послуг у Львівській громаді охоплює 6 підрозділів у Львові, ще 3 підрозділи у Винниках, Рудному, Брюховичах, а також офіси у Зашкові, Рясному-Руському і Лисиничах.

Не одночасне, а поступове відновлення роботи реєстрів, яке розпочалося у середині березня, дало можливість ЦНАПам зосередитися на обслуговуванні внутрішньо переміщених осіб. Вже у квітні кількість охочих скористатися послугами була настільки великою, що прийняли рішення повноцінно відновити роботу мережі та створити два додаткові офіси, до роботи яких долучилися також працівники інших структурних підрозділів міської ради. Власне послуги для переселенців, пов’язані з набуттям особливого статусу та оформленням виплат, стали найпопулярнішими у ЦНАПах у цей період. Не враховуючи усних консультацій, ними скористалося близько 30 000 заявників.

З відновленням роботи більшості державних реєстрів, відбувся своєрідний “перезапуск” процесу надання адміністративних послуг у громаді. ЦНАПи запрацювали практично без обмежень, з понеділка до суботи без попереднього запису. Винятком стало оформлення паспортних документів, оскільки на цю послугу підвищений попит.

Загалом функціонал ЦНАПів розширився. Зокрема, зміни відбулися внаслідок нових послуг, що раніше належали винятково до компетенції органів Державної реєстрації актів цивільного стану — реєстрації народження, смерті, зміни імені та прізвища. Крім цього, з початком війни запрацювала послуга присвоєння або відновлення ідентифікаційного коду, стала простішою процедура реєстрації шлюбу. 

Чимало можливостей у системі надання адміністративних послуг з’явилося завдяки розширенню електронних послуг, інтегрованих у сервіс “Дія”. Саме тому окремим напрямком роботи ЦНАПів Львова стало навчання мешканців цифрової грамотності. 

У Львові шлюб зареєструють у ЦНАП

Офіси Львівської громади у Лисиничах, Зашкові та Рясне-Руське відновлюють роботу

У ЦНАП Львова не працюють державні реєстри нерухомості, кадастрових питань, містобудівної діяльності

У Львові відкрили міський центр підтримки ВПО

Перший в Україні мобільний ЦНАП обслуговуватиме на Львівщині чотири громади: які саме

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини