Літак з Португалії до Києва приземлився у Кишиневі

12:19 13 лютого 2022 р.

Фото до новини

Літак авіакомпанії SkyUp, який летів з Португалії до України, змушений був здійснити посадку у столиці Молдови Кишиневі через вимоги ірландського власника авіасудна.

Про це повідомила пресслужба авіакомпанії, інформує Dailylviv.com: "Через вимоги власника повітряного судна літак авіакомпанії SkyUp із бортовим номером UR-SQO, що виконував рейс PQ0902 за маршрутом Фуншал (Мадейра, Португалія) — Бориспіль (Україна), був вимушений здійснити посадку в Кишиневі (Республіка Молдова). SkyUp разом із Посольством України в Молдові забезпечить повернення пасажирів в Україну. 

12 лютого 2022 року лізингодавець — резидент Ірландії — повідомив авіакомпанію про негайну заборону на вліт літака UR-SQO в повітряний простір України. Попри всі зусилля авіакомпанії та готовність державних структур України звернутись до лізингодавця, власник літака надав категоричну відмову в той час, коли повітряне судно вже виконувало рейс до Києва.  

Авіакомпанія SkyUp зуміла домовитись про посадку в найближчому до території України аеропорту — в Кишиневі — та організувати трансфер для 175 пасажирів до Києва. Також, всіх пасажирів було  забезпечено харчуванням. 

Команда SkyUp  вдячна за підтримку Посольству України в Республіці Молдова й особисто Надзвичайному у Повноважному Послу України Марку Шевченку, який одразу відреагував на наш запит і допоміг у координації дій. Крім того, висловлюємо щиру подяку Першому секретарю Володимиру Манжолі, який зустрічатиме пасажирів літака в аеропорту. 

Сподіваємось на розуміння виключності ситуації з боку пасажирів та докладаємо всіх зусиль, щоб доставити всіх в Україну". 

Авіапасажирів довезуть до Києва автобусами.

Авіакомпанії призупиняють цивільні авіарейси в Україну, - нардеп

З Києва до Львова переїде посольство Австралії в Україні: тимчасово

Іноземні громадяни, які живуть у Києві, планують перечекати напад Росії у Львові

Канада переводить своє посольство з Києва до Львова

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів