З Києва до Львова переїде посольство Австралії в Україні: тимчасово

10:10 13 лютого 2022 р.

Фото до новини

Уряд Австралії дав розпорядження про виїзд працівників посольства Австралії з Києва у зв’язку з погіршенням безпекової ситуації.

Міністерка закордонних справ Австралії Маріс Пейн заявила, що посольство Австралії тимчасово змінює локацію  – переїжджає з Києва до тимчасового офісу у Львові.

Про це повідомлено на сайті МЗС Австраліїпише Dailylviv.com.

Уряд Австралії дав розпорядження про виїзд працівників посольства Австралії з Києва у зв’язку з погіршенням безпекової ситуації, спричиненим нарощуванням російських військ на кордоні з Україною.

“Ми продовжуємо радити австралійцям негайно покинути Україну комерційним шляхом. Умови безпеки можуть змінитися за найкоротші терміни”, – наголошується у відомстві. 

На сайті МЗС Австралії опублікований номер телефону цілодобового консульського центру екстреної допомоги уряду Австралії для громадян країни, які перебувають в Україні.

“Австралія продовжує підтримувати суверенітет та територіальну цілісність України”, – наголошує міністерка закордонних справ Маріс Пейн.

Раніше таке ж рішення ухвалив уряд Канади, оголосивши про перенесення посольства в Україні з Києва до Львова – також через виклики, пов’язані з російською агресією. Про це 12 лютого повідомила міністерка закордонних справ Канади Мелані Жолі.

Канада переводить своє посольство з Києва до Львова

Німеччина передислоковує генконсульство з Дніпра до Львова

Іноземні громадяни, які живуть у Києві, планують перечекати напад Росії у Львові

На українсько-польському кордоні облаштовують пункти для евакуації американців

Лондон відкликає з України військових інструкторів: у вихідні

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів