Козицький розповів про головне на Львівщині за тиждень

22:26 26 березня 2023 р.

Фото до новини

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький перелічив головні, на його думку, події з життя Львівської області за останній тиждень.

Про це пише Dailylviv.com.

На Львівщині та в України триває формування 8 нових штурмових бригад на базі Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби України в межах кампанії «Гвардія Наступу». Їхнє гасло – «Час повертати своє». Щоб кандидата зарахували в обрану бригаду, необхідно пройти військово-лікарську комісію, скласти психологічний тест та тест з фізичної підготовки. 

У Львівській області цього тижня стартувала посівна кампанія.

Львівщина першою в Україні під час повномасштабної війни розпочинає процес справедливої трансформації вугільних територій – Червоноградського вугільного мікрорегіону.

У Львові відбулось засідання палат Конгресу регіональних та місцевих влад при Президентові України. Мова йшла про саміт регіонів та міст різних держав, який прийматиме Україна у квітні.

У Львівській області відбувся регіональний з'їзд територіальних громад. На цьому заході Львівська ОВА та Львівське регіональне відділення Всеукраїнської асоціації ОТГ підписали Меморандум про співпрацю. 

Міжнародна благодійна організація «СОС Дитячі Містечка Україна» у співпраці з Львівською ОВА створили 8 інтерактивних кімнат у закладах культури Львівщини. Під час зустрічі з директором організації Сергієм Лукашовим та менеджеркою у соціальній сфері Наталією Кузяк узгодили співпрацю на найближчий рік. Зокрема, плануємо обладнати ще 10 інтерактивних кімнат, а також створити молодіжний простір в одному з районів Львівської області, де зможемо об'єднати дітей усіх вікових груп.

На Львівщині побували представники італійського соціального кооперативу Pausa Café. Торік у квітні Львівська ОВА та кооператив розпочали співпрацю. Pausa Café закупив у Львівській області близько 44 тонн зерна пшениці та 3,5 тонни житнього борошна, яке експортували в Італію, переробили та продають у місцевих магазинах. З кожної проданої одиниці продукції 30 євроцентів скеровують на насіння для українських фермерів. 

Також італійський соціальний кооператив Pausa Café забезпечив продуктами близько 50 вимушених переселенців з тимчасово окупованої Луганщини, Донеччини та Херсонщини, які проживають у прихистку при Церкві Євангельських Християн-Баптистів «Учнів Ісуса Христа» у Львові. Твердий сир, яйця, м'ясні та ковбасні вироби, джеми, соки, яблука, мед та печиво для ВПО закупили у фермерів нашої області. Загалом італійські благодійники скерують на закупівлю продуктів для ВПО понад 200 тисяч євро, щоб забезпечити харчами шість прихистків у нашій області.

З 1 квітня подати документи на виїзд водіїв призовного віку, які возять гуманітарну допомогу з-за кордону, можна буде  Наразі триває перехідний період. Як отримати електронний цифровий підпис та підписати документи.

У Львові 30 березня відбудеться Форум «Соціальні послуги підтримки людей старшого віку та людей з інвалідність в громадах Львівщини». У зв’язку з великою кількістю охочих реєстрацію на подію уже закрили. Однак буде доступна онлайн-трансляція. 

Представники Польщі і Великобританії відвідають модульне містечко у Львові, на яке вони витратили кошти

У Львові розшукують сонцеподібний шпиль, який увінчував Глинянську вежу (доповнено)

На Львівщині через коронавірус закрили дитячий садок

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини