Представники Польщі і Великобританії відвідають модульне містечко у Львові, на яке вони витратили кошти

14:39 26 березня 2023 р.

Фото до новини

Завтра, 27 березня, найбільше модульне містечко, яке облаштоване на пр. Червоної Калини,72а, відвідають представники Польщі і Великої Британії.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Саме за кошти цих країн це містечко вдалося побудувати. Так, 480 модулів закуплені, доставлені та змонтовані за кошти уряду Польщі та Урядової агенції зі стратегічних резервів цієї країни, а 160 модулів за кошти Великобританії.

Заселення у четверте і найбільше у Львові модульне містечко розпочалося 1 лютого цього року. Станом на зараз тут проживає 707 людей. Містечко складається з восьми двоповерхових будівель, або 640 модулів. У комплект входять меблі, сантехніка, матраци, обігрівачі, металеві сходи.

Основною перевагою містечка на Сихові є те, що тут будиночки так званого коридорного типу. Люди, які живуть у модулях, виходять із кімнат не на вулицю, а у коридор, де краще зберігається тепло. А санвузли тут є не окремими блоками, а всередині. Також в приміщеннях є їдальні, де люди можуть приготувати собі їсти та попрати речі.

Усі роботи з доброустрою, водопостачання, освітлення виконали комунальні підприємства Львова. Електропостачання допомогло облаштувати ПрАТ «Львівобленерго».

Завтра, 27 березня, за участю представників Польщі і Великої Британії у містечку висадять перші дерева.

До війни був бізнесменом: як одесит керує модульним містечком у Львові

У модульному містечку на Сихові відкрили дитсадкову групу

У модульному містечку на Сихові народився хлопчик

Хто і чим нагодував мешканців модульного містечка у Львові: нові подробиці масового отруєння (відео)

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини