Карантин вихідного дня - це абсурд,- мер Львова

18:49 10 листопада 2020 р.

Фото до новини

Міський голова Львова Андрій Садовий наголошує, що карантин вихідного дня, про запровадження якого йдеться на рівні уряду, не допоможе вийти із ситуації, яка зараз є із захворюваністю на коронавірус. Однак таким чином можна нанести непоправної шкоди малому та середньому бізнесу.

Про це мер Львова написав на своїй сторінці у Фейсбуці, пише DailyLviv.

«Карантин «вихідного дня» — це взагалі не вихід. Можна ще зробити карантин «обідньої перерви», чи карантин по парних і непарних. Але все це — абсурд.

Це спроба уряду коштом малого та середнього бізнесу показати хоч якісь дії. Дії, єдиним результатом яких будуть додаткові проблеми в сім"ях людей, по яких пандемія і так вдарила найсильніше.

Громади чекають не чергових заборон. Люди хочуть знати, що в державних лікарнях є спеціально облаштовані місця, бо це безпека. Наразі ми це робимо лише коштом міста в комунальних лікарнях.

Люди також хочуть знати, що у випадку біди, вони отримають кисень, бо 2 ШВЛ-апарати з початку пандемії для Львова від держави — це ніщо.

Єдине, про що прошу львів"ян — утримайтесь на певний період від гучних святкувань. Відмову від масових весіль та ювілеїв можна пережити. Робити політичні мітинги — теж безвідповідально. Виборці й без них розберуться, хто є хто. Бережіть себе та близьких!", — написав мер Львова.

Родині ще одного лікаря, який помер від коронавірусу, виплатили понад 1,5 млн грн.

Covid-19 не збавляє темпу: щоденно на Львівщині госпіталізовують 180-200 пацієнтів,- ЛОДА.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів