Covid-19 не збавляє темпу: щоденно на Львівщині госпіталізовують 180-200 пацієнтів,- ЛОДА

14:39 10 листопада 2020 р.

Хвороба не збавляє темпу. Високою залишається як кількість щоденних підтверджених випадків методом тестування, так і число викликів швидкої допомоги до мешканців із підозрою на ковід чи вже з підтвердженим захворюванням.

Про ситуацію із захворюваністю на коронавірус в області розповів на брифінгу керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

«Ситуація залишається достатньо напруженою. До прикладу, за попередню добу підтверджено 550 випадків коронавірусної хвороби, проведено понад 1800 тестувань методом ПЛР та приблизно 1,5 тисячі тестувань методом ІФА»,-  розповів Орест Чемерис.

На стаціонарному лікуванні в медичних закладах області перебуває 1143 особи, з них 149 - у реанімаційних відділеннях, 39 - на апаратах ШВЛ.

Найбільш завантаженими медичними закладами, які надають допомогу пацієнтам з ковід, є лікарня швидкої допомоги – 178 пацієнтів, Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи – 205. Також 189 пацієнтів перебувають у Центрі легеневого здоров’я, 175 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 122 - у 8-й міській клінічній лікарні.

Серед районів області найбільше пацієнтів лікують від ковіду у Новояворівській міській клінічній лікарні, а також у Стрийській міській лікарні. Тут на лікуванні перебуває 124 та понад 130 пацієнтів відповідно.

«Заповненість ліжкової мережі медичних закладів області становить 62,5%. У середньому щоденно госпіталізовують 180-200 пацієнтів. Усі пацієнти, які потребують госпіталізації за клінічними показниками, отримують необхідну медичну допомогу», - наголосив Орест Чемерис.

Та додав, необхідну медичну допомогу пацієнтам з ковід надають і медики бригад швидкої допомоги.

«За даними Центру екстреної медичної допомоги, вони щоденно отримують сотню та більше викликів до пацієнтів з підозрою на коронавірус та підтвердженим захворюванням. Бригади швидкої допомоги забезпечують усі необхідні виїзди до всіх пацієнтів. Надають допомогу на місці, або ж за необхідності транспортують до визначених лікарень», - зазначив Орест Чемерис.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу