Футбол у воді на стадіоні Львівщини, який реконструювали за 25 млн грн (відео)

13:48 24 вересня 2021 р.

У Самборі, унаслідок дощів, затопило реконструйований стадіон імені Лева Броварського, який урочисто відкрили три місяці тому.

Відеофакт про це оприлюднили самбірчани у Фейсбук-групі ГО «Потужна Громада». На ньому видно, як футболісти грають на стадіоні, поле якого затопило водою, пише Dailylviv.com.

Реконструювали стадіон майже 2 роки. Для проведення робіт залучили кошти різних рівнів - міського бюджету, обласного у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини та державного у межах президентської програми «Велике Будівництво» на суму у понад 25 млн грн.

"Тепер тут є комфортні трибуни, сучасна система поливу футбольного поля, оновлений газон, бігові доріжки, а замість аварійних споруд - зручне адміністративне приміщення з роздягальнями. Модерна спортивна арена може приймати понад дві тисячі глядачів", - повідомляли під час відкриття об'єкту.

Замовником реконструкції стадіону була Самбірська міська рада. Вона ж зобов’язалася опікуватися його благоустроєм після реконструкції.

Ось як коментують це відео:

Sasha Khmara

 - Це стадіон, на який було виділено 20-26 млн грн.
 • Sasha Khmara 33,5 млн. грн
   
  Василь Дністрян
  - Це відео треба вислати Зеленському, хай подивиться, як в рамках Великого будівництва його ставленики Гамар і Козицький "освоїли" кошти. Будинок в Ралівці гамар купив за 70 штук баксів, тому стадіон і плаває. СЛАВА ЗЛОДІЯМ!!!
   
  Самбірський Портал
  - Яка гарна інформація. Цікаво, де ці дренажі, які були передбачені у ПКД під час будівництва? Головне, що гроші вкрали. А Самбірський портал ще при відкритті писав скільки заробила влада на цьому об’єкті. Націонална поліція, ви не вкурсі чи отримали відкати з даного об’єкту? Генеральна прокуратура, закликаю вас розібратися по даному об’єкту. Державне бюро розслідувань, прошу вас перевірити всі наявні факти по цьому. Бо Офіс Президента не вкурсі, що в Самборі на Великому будівництві місцеві чиновники заробили великі гроші. Ось таке коїться і наразі всі закривають очі та мовчать

ФК Самбір зіграє з ветеранами-зірками українського футболу на стадіоні імені Лева Броварського

Велике будівництво модернізує інфраструктуру та створює нові робочі місця

dailylviv.com

До теми

18:24 15 жовтня 2021 р.

Мешканці будинків на перехресті Бандери - Городоцької отримають компенсацію. За незручності

Роботи із влаштування трамвайної інфраструктури на ділянці вул. Городоцької проводитимуть цілодобово, аби зменшити їх тривалість. Натомість мешканцям прилеглих до ремонту будинків запропонують механізм компенсації за потенційні незручності. Таке рішення сьогодні, 15 жовтня, прийняла міська комісія з надзвичайних ситуацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу