До опалювального сезону готують не всі будинки у Львові й Винниках

16:02 25 вересня 2013 р.

  • 0
  • 3151

Зокрема, в обласному центрі – на вулицях Стрийській, Гашека й Максимовича.

Як повідомляє прес-служба міськради, БУ-4 та ЖЕК у місті Винники, підпорядкованому Личаківському району Львова, готують до опалювального сезону не всі будинки. Дослівно ж головний інженер «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт інформує з цього приводу:

«Поки що нічого не зроблено по підготовці до зими семи житлових будинків у Винниках. Також БУ-4 не готує 31 житловий будинок на вул. Стрийській, Гашека, Максимовича. Якщо ситуація не зміниться, то не виключено, що опалювальний сезон для мешканців цих будинків вчасно не розпочнеться», - зазначив Володимир Штейбарт.

Нагадаємо відтак, що у Львові вже подають тепло до чотирьох закладів. Однак 23 вересня директор «Львівтеплоенерго» Степан Пакіж інформував: «На сьогодні до 70% шкіл, лікарень та садків Львова можна подавати тепло».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:40 19 жовтня 2019 р.

У Львові зареєстрували минулої доби 66 ДТП

18 жовтня на автошляхах Львівщини зареєстрували 86 дорожньо-транспортних пригод, дві з яких були з потерпілими - загинула загинув пасажирка й травмувалися отримали двоє водіїв, двоє пасажирів і пішохід.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 366

09:10 19 жовтня 2019 р.

«Львівська залізниця» попередила про зміни в графіку руху потягів

У зв'язку з проведенням колійних ремонтних робіт на перегонах «Батьово-Косино», «Косино-Берегово» та «Львів-Підзамче» зазнає тимчасових змін графік руху приміських поїздів.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 372