У Львові вже подають тепло до чотирьох закладів

15:16 25 вересня 2013 р.

  • 0

Бо ті подали відповідні письмові звернення.

За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури міської ради, «Львівтеплоенерго» вже подає опалення до чотирьох закладів – Обласної клінічної лікарні на вулиці Чернігівській, 7, оранжерейно-тепличного комплексу Львівського національного університету імені Івана Франка на вулиці Черемшини, 44, Державного комунального будинку дитини №1 на вулиці Комаринця, 2а, й санаторної школи-інтернату №1 на вулиці Остроградських, 1.

Прес-служба Львівської міської ради повідомляє також, що опалення до цих закладів подається відповідно до їх письмових звернень. А в диспетчерській службі «Львівтеплоенерго» запевнили: «Ми готов подавати тепло до закладів освіти та медичних установ, якщо будуть відповідні звернення».

Натомість не подає на сьогодні «Львівтеплоенерго» гарячу воду до 88-ми будинків. До 26-ти з них – через борги, а до 62-х – через ремонтні роботи.

Нагадаємо, що 23 вересня директор «Львівтеплоенерго» Степан Пакіж інформував: «На сьогодні до 70% шкіл, лікарень та садків Львова можна подавати тепло».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:29 3 червня 2020 р.

Цвинтар без штучних квітів: село на Львівщині позбулося пластику

У селі Вільшаник Львівської області священник Української греко-католицької церкви домігся, аби з кладовища зникли усі штучні квіти та вінки. Тепер на могилах ростуть тільки живі рослини і приносять живі букети.

Рубрика: Ситуації

09:55 3 червня 2020 р.

Держпродспоживслужба Львівщини не називає порушників норм водопостачання

В офіційному повідомленні Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області не перелічено 31 об'єкт централізованого водопостачання, де порушені вимоги санітарного законодавства.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу