Безробітним пропонуватимуть вакансії в ЗСУ – Міноборони

09:15 16 січня 2024 р.

Фото до новини

В рамках вдосконалення системи рекрутингу до Збройних сил вакансії, що публікуються на robota.ua, тепер розміщуватимуть і на Єдиному порталі вакансій Державного центру зайнятості.

Про це повідомляє Міністерство оборони України, пише  DailyLviv.com.

Вакансії пропонуватимуть безробітним людям у кожному регіоні України. Мережа регіональних та базових центрів зайнятості налічує 535 установ та підрозділів.

«Передусім це стосується небойових спеціальностей, які забезпечать повноцінне функціонування та підтримку в тилу. Надалі буде здійснюватися підбір та професійне навчання кандидатів на спеціальності під замовлення Сил оборони», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Львівському ТЦК і СП навчали відповідальних за рекрутинг

Відповідний документ про співпрацю підписали заступниця міністра оборони Наталія Калмикова, директор Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк та директор з інновацій robota.ua Сергій Лозко. Калмикова зазначила, що за два місяці рекрутингу вакансії, що пропонуються на чотирьох партнерських платформах, отримали 40 тис. відгуків.

Нагадаємо, у переліку фахівців, яких потребують військові, є багато цивільних професій. Для проведення більш цілеспрямованого призову влада хоче залучити на повну комерційні рекрутингові компанії. Вони розміщуватимуть вакансії ЗСУ у своїх базах – мовляв, так людина зможе обрати роботу у тому підрозділі, в якому хоче.

Читайте також: Повістки через електронну пошту та відстрочка. Які зміни у законопроєкт про мобілізацію готують парламентарі

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів