Безплатна евакуація херсонців: Укрзалізниця надасть стільки вагонів, скільки буде потрібно, - міністерка

12:05 9 грудня 2022 р.

Фото до новини

Безплатним евакопотягом з Херсона наразі скористалися 5,5 тисячі людей.

Про це в ефірі єдиного телемарафону новин повідомила віцепрем'єр-міністерка України - міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук. За її словами, евакуація відбувається динамічно, черги відсутні, пише Dailylviv.com.

Віцепрем'єр-міністерка порадила жінкам з дітьми, маломобільним і людям з інвалідністю записуватися заздалегідь. Оскільки для них можуть знадобитися особливі умови транспортування, які потрібно передбачити.

«Загалом люди довго не очікують. Все залежить від того, наскільки складним є шлях до потяга. Якщо це маломобільні особи, які додатково потребують карети швидкої допомоги, то їм, напевне, доведеться трішки почекати. Але, як правило, все відбувається швидко», – уточнила Ірина Верещук.

Вона також нагадала, що потяги курсують з Херсона, Миколаєва, Одеси та Кривого Рогу й запевнила, що Укрзалізниця надасть стільки вагонів, скільки буде потрібно.

«З кількістю людей, яких ми можемо перевезти безплатно, не виникає жодних питань. Головне – це інформація й обізнаність. І я вдячна всім, хто доносить людям всю необхідну інформацію. Місцева влада зі свого боку також має бути більш активною, щоб люди знали, що є безплатні можливості щодо транспортування», – резюмувала Ірина Верещук.

Нагадуємо, з питань евакуації можна звертатися на цілодобову гарячу лінію Мінреінтеграції: 15-48. Або ж скористатися чат-ботом.

Обов'язкова евакуація з чотирьох областей: скільки виїхало

Обов’язкова евакуація з Донеччини: потяг до Львова

 
 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів